Pożeracze tłuszczu, czyli jesz i chudniesz

Eliza Dolecka, Mateusz Sadowski
22.11.2013 14:36
Nie proponujemy ci cudownych odchudzających proszków ani zieleniny bez smaku. Wśród liderów pogromców tłuszczu znajdziesz produkty pochodzenia zwierzęcego, bardzo smaczne przekąski i dodatki. Coś, czym naprawdę można się najeść i jeszcze chudnąć!

Sycące, smaczne, pożywne i odchudzające? Dokładnie! Są na to konkretne dowody. Głodówka to najczęściej kiepski pomysł na odchudzanie, bo organizm głodzony, za wszelką cenę, robi zapasy na potencjalnie jeszcze gorsze czasy. Sytuacja staje się patowa.

Chudnij sprytnie, uspokajając mózg, że jego potrzeby kaloryczne zostaną zaspokojone. Wykorzystaj te sprawdzone produkty. Dowiedz się, co i dlaczego działa.

Dla tych, co wolą czytać: wersja artykułowa

Dołącz do serwisu Zdrowie na Facebooku!
Więcej o:
Komentarze (17)
Zaloguj się
 • david321

  Oceniono 132 razy 74

  Jajca w tłuszczu albo maśle. Wołowina wysmażona z pieczarkami w oleju. Farmazony o pesto i kaloriach.

  Zasada jest jedna. MNIEJ ŻREĆ, WIĘCEJ SIĘ RUSZAĆ.

  Jedyna prawdziwa dieta.

 • mrk.79

  Oceniono 98 razy 46

  Jesz i chudniesz, oszczędzasz kupując, myślisz czytając gazeta.pl

 • Gość: SłitRaszyja

  Oceniono 48 razy 10

  Polecam wizytę u dietetyka, zarówno na chudnięcie jak i grubnięcie :) Ja schudłam modyfikując dietę już 10kg. Mam jeść dużo tłuszczów (oleje tłoczone na zimno oraz masła klarowanego), jajek, ryb. Jest smacznie i czuję się świetnie. Nie mam napadów głodu. Polecam jednak udać się do dietetyka z wykształceniem medycznym, nie do kogoś z herba life, czy czarodziejki próbującej wcisnąc Ci suplementy za setki złotych. Dobra dieta to też predyktor lepszego samopoczucia i zdrowia. Polecam i pozdrawiam

 • mag-a

  Oceniono 1 raz 1

  A może by tak odwrotnie - najpierw artykuł a dla chętnych wersja wideo??? Ale to się nie kalkuluje, bo przecież nie o czytelników tu chodzi tylko o reklamodawców i reklamobiorców.

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 1 raz 1

  najlepsza jest głodówka rotacyjna a la BONI

 • mini.post.waw.pl

  Oceniono 9 razy 1

  Wołowina odchudza. Faktycznie. Widać to szczególnie po Amerykanach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX