[18+] Opadającego biustu nie poprawią implanty. Na czym polega zabieg podniesienia piersi?

15.11.2012 00:26
Brak sprężystości biustu jest niejednokrotnie większym zmartwieniem jego właścicielki, niż sam rozmiar.Obfite, a obwisłe piersi, nie są ładne. Zdarza się, że i biust niewielki jest pozbawiony sprężystości. Przyczyną jest bowiem stan i rodzaj skóry. Wówczas same implanty nie pomogą. Konieczny jest także zabieg podniesienia piersi (czasem wykonuje się łącznie oba zabiegi). Efekty takiej operacji plastycznej często nie są w pełni satysfakcjonujące dla pacjentek. Bywają choćby problemy z ukryciem blizny. Powrót do formy jest jednak szybszy niż po zabiegu powiększenia piersi. Zobacz, krok po kroku, jak to wygląda. Zabieg przeprowadziła Grażyna Nasińska-Jurek, chirurg plastyczny

Zobacz pozostałe odcinki o operacjach plastycznych
Więcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • Gość: mimi

  Oceniono 4 razy 2

  Najlepszym sposobem jest porzadny stanik, W piersi sa wiezadla i to one sie przy zlym staniku wyciagaja. Na blogu polskiej brafitterki Mahedy jest przedstwiony eksperyment jak zmieniaja sie piersi kobiety po dwoch ciazach i karmieniach po ostanikowaniu. Polecam. Tansze i na dluzsza mete skuteczniejsze niz chirurg.

 • sselrats

  Oceniono 2 razy 2

  Najlepszym sposobem jest niewazkosc.

 • Gość: hgjvygdzvgxujgvfuyd

  Oceniono 1 raz 1

  hgxjgcjufciYghyuhzicjnvhfjvsfd

 • ainsbach

  0

  no może i dobry biustonosz może poprawić wygląd naszych piersi, ale na pewno nie jest to na stałe, Moim zdaniem jak nie jesteśmy zadowolone z ich wyglądu spokojnie się można wybrać na operację. Dla mnie dobrym specjalistą od biustów jest doktor Osuch, czy to asymetria, czy powiększanie, a jak któraś ma za duży biust, też może zmniejszyć.

 • xiv

  Oceniono 6 razy 0

  Dział: Zdrowie. Temat: Operacyjna zmiana piersi.

  Czy komuś do końca rozum odjęło? Jaki związek ma kształt piersi do zdrowia? Po za tym, o czym już oczywiście chirurg nie powie nikomu - zabieg przeprowadza się pod narkozą i z takiej narkozy można się już nie wybudzić. Co więcej - i niestety piszę to z własnego doświadczenia - sale gdzie są przeprowadzane operacje plastyczne nie są przygotowane do powikłań. Gdy coś się złego zdarzy, klienta-delikwenta trzeba odstawić do szpitala. I tu się zaczyna cyrk, bo żaden szpital nie chce takiego przyjąć. (O Warszawie, cudownej stolicy tu mowa).

  Tak więc odradzam kontaktów z jakimkolwiek chirurgiem plastycznym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX