Komentarze (63)
"Aż 90 proc. nowotworów zależy od czynników zewnętrznych, nie genetycznych". Chorujemy na własne życzenie? Jak się chronić?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: klm

  Oceniono 3 razy 1

  sranie w banie...

  Andrzej Grubba nie pił, nie palił - a umarł na raka płuc...

 • Gość: Egzorcysta

  Oceniono 55 razy 1

  kto sponsoruje ten artykuł? Producent niezdrowego jedzenia, które reklamuje się jako zdrowe czy producent leków, które nie pomagają? Mam teraz dobry przykład na obalenie tej tezy z tytułu u mnie w rodzinie. Matka i jej 2 córki, wszystkie żyły zupełnie inaczej (zdrowe/niezdrowe jedzenie, sport/brak ruchu, częste wizyty u lekarza/brak, leki na nowotwory/żadnych leków, itp. ). Wszystkie dostały raka tego samego narządu i wszystkie w podobnym wieku.

  Niestety 90% nowotworów jest dziedzicznych, a rakotwórcze czispy to mit. Ostatnie badania wykazały że podobno bardzo rakotwórczy jest fluor... więc zębów też lepiej nie myć? Czynniki zewnętrzne są tutaj marginalne.

 • Gość: berenika

  Oceniono 2 razy 0

  Czyli jak ksiazka pisze : bedzie jeden pan na swiecie, ktory bedzie rzadzic swiatem i wydawac dyspozycje na co w jakim kraju musi umrzec jaki procent ludzi. I to juz sie dzieje. Wspolczesna era niewolnictwa juz sie zaczela.

 • Gość: st.

  Oceniono 4 razy 0

  Ja tam wiem swoje. Najwiecej do powiedzenia maja geny. Chodzi takze o inne choroby. Nie ma diet dla wszystkich.Kazdy czlowiek jest inny. Ja po zjedzeniu owocow i warzyw, nawet gotowanych, mam wzdecia. Tak juz mam i musze sobie sama z tym radzic. Lekarz wiadomo,wszystko leczy tabletkami.

 • gleen_666

  Oceniono 6 razy 0

  Wszystko prawda dlatego trzeba palic, pic , żreć hamburgery używać życia na maksa nie dać się rakowi zapuszkować w zdrowe sałatki i jakieś papki z soczewicy.

 • inkwizytorstarszy

  Oceniono 1 raz -1

  " Chorujemy na własne życzenie ! "
  Nareszcie ktoś napisał prawdę. Nie dbanie o zdrowie to nasz narodowy sport...
  Bardzo dobry artykuł, wyrazy uznania.

 • Gość: dla ministra zdrowia i nie tylko

  Oceniono 7 razy -3

  http://zb.eco.pl/zb/233/pdf/27-29.pdf

 • Gość: 44

  Oceniono 20 razy -12

  Wszystkie nowotwory są spowodowane grzechami. A dzieci cierpią za grzechy rodziców. Przeczytajcie sobie Dekalog, tylko ten prawdziwy, a nie sfałszowany przez KK. (Ks. Wyjścia 20.)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX