Wyjątkowo przykry zapach potu? Poszukaj przyczyny

12.06.2017 12:06
Trudno powiedzieć, nawet najbliższej osobie, że brzydko pachnie. Prawdziwy przyjaciel jednak to robi. Sami czasem przykrego zapachu nie czujemy, a może być objawem poważnej choroby

Trudno powiedzieć, nawet najbliższej osobie, że brzydko pachnie. Prawdziwy przyjaciel jednak to robi. Sami czasem przykrego zapachu nie czujemy, a może być objawem poważnej choroby (Shutterstock)

Świeży pot zdrowego człowieka jest bezwonny. Brzydki zapach ciała nie oznacza jednak od razu choroby. Niewłaściwa dieta, przyjmowane leki, toksyny - to tylko niektóre powody problemów. Sprawdź, skąd się biorą i pozbądź się ich także w gorące dni.
Co wiesz o poceniu się?
1/8Co spośród poniższych może powodować nadmierne pocenie?
Zobacz także
  • Zlewne poty i ból w klatce piersiowej? To może być kłopot z sercem czy tarczycą Choroby objawiające się nadpotliwością
  • Pocenie? Autoklimatyzacja działa!
  • Trudno przegapić moment, gdy jesteś już na skraju wyczerpania nerwowego? Może i tak, ale się zdarza 4 oznaki, że jesteś zestresowany. Co mówi ci organizm i czy warto to ignorować?
Komentarze (4)
Wyjątkowo przykry zapach potu? Poszukaj przyczyny
Zaloguj się
  • elenem

    Oceniono 3 razy 3

    Faktycznie u niektórych stres moze powodować nadmierne pocenie. Ale- z tego co wiem- są dostępne tabletki regulujace potliwość. Dezodoranty nie każdemu pomagają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Więcej o urodzie: