Komentarze (40)
Sauna - co ci to da? Zalety korzystania z sauny
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Ilona Starnecka

  Oceniono 11 razy -9

  Ja uwielbiam sauny, ale nie lubię tych publicznych... dzięki ekipie z sauna.net.pl, mam swoją ostoję spokoju na Bielanach, zapraszam! :)

 • Adam Cegielski

  Oceniono 16 razy -16

  A znacie jakąś dobrą firmę z okolic Warszawy> Słyszałem sporo dobrego o M+J, ale chciałem porownać oferty

 • bartnikmodny

  Oceniono 20 razy -16

  Przez moje żylaki nie jest wskazane bym chodził do sauny ale lekarz poradził mi żebym kupił sobie nawilżacz powietrza bo w większych dawkach a zwłaszcza w lato gdy w domu jest dosyć wysoka temperatura więc nawilżacz powietrza Boneco działa jak sauna parowa.

 • Monika Polkowska

  Oceniono 25 razy -19

  Super sprawa taka sauna w domu. Moja siostra ma i korzystałam u niej. Świetnie się czuje po saunie, pełna życia, oczyszczona, zrelaksowana. Teraz myślimy z mężem, żeby u nas w ogrodzie zrobić saunę, u siostry firma ams sauna robiła i nie są przesadnie drodzy, a wszystko ładnie wykończyli i jakość saun super.

 • karolbiel

  Oceniono 31 razy -23

  przede wszystkim rozgrzewa organizm, wszystkie mięśnie, wypacamy się, pozbywają się toksyn. Idealnie wspomaga oczyszczanie organizmu. Nawet za niewielkie pieniądze M+J z Warszawy mi zamontowali w domu saunę fińską.

 • andrzej_k855

  Oceniono 38 razy -32

  Nigdy nie lubiłam chodzić do sauny publicznej. Kilka lat temu budowałam z mężem dom, zdecydowaliśmy się wtedy na zrobienie własnej sauny. Firma Sauna M+J wykonała wszystko profesjonalnie i bardzo szybko. Jestem z nich w pełni zadowolona.

 • rooobaaaczek

  Oceniono 36 razy -32

  Ja mam u siebie saunę przez firmę Sauna M+J i nie żałuję tej inwestycji. Przynajmniej raz w tygodniu z niej korzystam i czuję się znacznie lepiej, niż wcześniej. Przede wszystkim znalazłam sposób, który pomaga mi skutecznie rozładować stres po całym tygodniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX