Bezpłatny program terapeutyczny dla osób cierpiących z powodu uzależnień m. in. od hazardu, Internetu, seksu, jedzenia, pracy, zakupów już od lipca!

Coraz częściej uzależniamy się od korzystania z internetu, seksu czy zakupów - ostrzegają eksperci

Coraz częściej uzależniamy się od korzystania z internetu, seksu czy zakupów - ostrzegają eksperci (Fot. kolaż gazeta.pl/ Shutterstock)

Od początku lipca 2014 r. w Warszawie rusza całkowicie refundowany program terapeutyczny dla osób uzależnionych behawioralnie - tzn. od zachowań - oraz ich rodzin i bliskich. Obejmuje terapie indywidualne i grupowe dla potrzebujących pomocy w tym zakresie. Jak skorzystać z programu, gdzie się zgłaszać?
Od 1 lipca 2014 roku Ośrodek Psychoterapii i Promocji Zdrowia Instytutu Psychologii Zdrowia PTP "OGRÓD" w Warszawie uruchamia Poradnię Uzależnień dla osób cierpiących z powodu uzależnienia od hazardu, Internetu, komputera, seksu, zakupów, pracy, jedzenia czy innych destrukcyjnych zachowań.

W ramach programu prowadzone będą terapie indywidualne oraz terapie grupowe.

W celu skorzystania z bezpłatnej oferty terapeutycznej zadzwoń i umów się na konsultację:

tel. (22)665 77 17

(22) 665 77 49

Dzwoniąc należy powołać się na "program behawioralny"

Nasz adres: Warszawa ul. J. Olbrachta 118 A. lok. 12

Program refundowany jest z Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych będących w dyspozycji Ministra Zdrowia.

Zobacz także
  • Kompulsywne objadanie to nie tylko problem z jedzeniem czy dietą, ale przede wszystkim emocjami Kompulsywne objadanie się - skąd się bierze i jak sobie pomóc?
  • Pracoholizm to jednyne uzależnienie, które jest promowane społecznie. Pracoholik nieustannie walczy, aby być docenionym. "Pracoholik to nie człowiek sukcesu, a uzależniony, który musi zabiegać, żeby go doceniono"
  • Coraz częściej uzależniamy się od korzystania z internetu, seksu czy zakupów - ostrzegają eksperci Uzależnienia behawioralne - gdy poszukiwanie przyjemności staje się szkodliwym nałogiem
Skomentuj:
Bezpłatny program terapeutyczny dla osób cierpiących z powodu uzależnień m. in. od hazardu, Internetu, seksu, jedzenia, pracy, zakupów już od lipca!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX