Stłuczenie kolana

16.01.2013 08:43
Uraz kolana to najczęściej skutek nieszczęśliwego upadu lub wypadku drogowego

Uraz kolana to najczęściej skutek nieszczęśliwego upadu lub wypadku drogowego (Shutterstock)

Stłuczenie kolana to najczęściej konsekwencja nieszczęśliwego upadku lub wypadku drogowego. Mimo że uraz nie wymaga specjalistycznego leczenia, konieczna jest wizyta u lekarza.
Komentarze (5)
Stłuczenie kolana
Zaloguj się
 • diabelskipomiot

  Oceniono 1 raz 1

  Na pierwszą pomoc, o ile nie ma otwartej rany, posmarować od razu dip rilifem - oprócz normalnego środka przeciwbólowego masz mentol, który chłodzi miejsce urazu. Środek przeciwbólowy też działa bezpośrednio na nie.

 • Ania Mirska

  0

  Na stłuczenie kolana najlepszy jest Dip Rilif. Świetnie chłodzi i radzi sobie z bólem. Bardzo szybko się wchłania, zatem nie trzeba czekać. Zawsze mam go ze soba na wypadach za miasto. Jest bardzo tani, a przy tym skuteczny!

 • 2zuz

  0

  Takich problemów nie wolno lekceważyć. Szybka wizyta u ortopedy, najlepiej dobrego ortopedy jest bardzo ważna. Ja miałam szczęście i trafiłam na świetnego lekarza w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie.

 • piecz.onka

  0

  Mój ortopeda zalecił mi usztywnienie za pomocą HM Splint. Noga strasznie mi puchła, ale na szczęście ten opatrunek rozprężał się razem z nią, więc wszystko było ok.

 • Lilla My

  Oceniono 5 razy -3

  Z kolanem nie ma żartów. Nawet przy czymś z pozoru niegroźnym idę na konsultację do ArtroCenter w Poznaniu, bo wiem, że tam na pewno moimi kolanami zajmą się specjaliści. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX