11 pytań o penisa

Za mały, krzywy, leniwy... Obawy o stan przyrodzenia przejawiają nie tylko nastolatki, ale panowie w każdym wieku. Najczęściej nieuzasadnione, a odbierające spokojny sen i radość z seksu. Normy bywają szerokie, niewielkie odchylenia zwykle są akceptowalne lub uleczalne. Rzecz w tym, by problemy diagnozować, a ten pierwszy krok to wyzwanie największe.
Więcej o:
Komentarze (196)
11 pytań o penisa
Zaloguj się
 • Gość: Ania

  Oceniono 535 razy 391

  Wszyscy dobrze wiedzą, że penis wcale nie musi być duży. Wystarczy że jest długi i gruby.

 • Gość: Waldi

  Oceniono 263 razy 207

  Każdy rozmiar jest dobry, byle właściciel zmieścił się z penisem w windzie. Zbyt duży zagrożony jest przycięciem drzwiami...

 • Gość: k

  Oceniono 328 razy 206

  Jak się ma kuciapę niczym wiadro to faktycznie potrzeba końskiego członka aby coś poczuć.

 • Gość: jan łamignat

  Oceniono 110 razy 86

  Cały czas mowa o zbyt małych penisach, Może zaczniijmy rozmowę o zadużych pochwach?

 • temp555

  Oceniono 165 razy 83

  U kobiet wyroznia siie okolo 8 rodzajow orgazmow, tzn ze kobieta moze doswiadczyc orgazmu poprzez stymulacje roznych czesci ciala. U mezczyzn jest wlasciwie tylko jeden rodzaj orgazmu tzw h...owy.

  Penis jest pomocny dla kobiety do osiagniecia orgazmu, ale nie jest niezbedny. Dla mezczyzny jest odwrotnie. Bez stymulacji penisa nie ma przyjemnosci.

  Orgazm jako taki jest efektem dzialania naszego mozgu. Bardzo duzo kobiet ma problemy z osiagnieciem orgazmu lub nidgy go nie doswiadcza, nie dlatego ze maja "uszkodzone" narzadzy plciowe, ale dlatego ze przywiazuja zbyt duza wage do czesci cielesnej, a nie czesci mentalnej. Dlatego tak wazna jest panowie, gra przedwstepna. Co najbardziej zadziala na kobiete? Nie widok penisa, ale dotyk ciala i pocalunki

  Powodzenia.

 • Gość: play100cen

  Oceniono 117 razy 41

  "Odstępstwa o 3- 4 centymetry to wciąż norma." Czy powołany już został stosowny urząd ds. ch...oregulacji, skóra jest to "wciąż norma"? Należałoby te normy zmienić, wydać odpowiednie dyrektywy a niezdyscyplinowanych członków naszej europejskiej społeczności opodatkować za wciąż nieznormalizowane wymiary.

 • Gość: seneka

  Oceniono 88 razy 34

  Faceci uwielbiaja w kobietach poezje, a kobierty w facetach linijke. Proste to twory.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX