Komentarze (44)
"Dziewczynki są głupsze od chłopców, a antykoncepcja zabija miłość". Tego uczą w szkołach na Wychowaniu do życia w rodzinie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • nadworny_blazen

  Oceniono 16 razy -4

  Nigdy nie myślałem, że kobiety w ogóle mogą być mniej inteligentne niż reszta społeczeństwa. To się zmieniło jak się ochajtnąłem.

 • arte89

  Oceniono 7 razy -5

  Pamiętam swoje zajęcia w latach 90tych z wdż i takich bzdur jak w tym artykule nikt nie opowiadał. Mój syn miał wdż i też nikt takich bzdur nie opowiadał. Artykuł przedstawia być może prawdę ale jest napisany tak jakby tak się uczyło dzieciaki w całym kraju. Tak nie jest. Są to jednostkowe przypadki i to wtedy gdy prowadzi te zajęcia osoba właśnie z przypadku, bez wiedzy. Artykuł byłby rzetelny, gdyby opisywał sytuację w szkole x lub y. Niestety są tu ogólniki i generalizowanie z myślą żeby wyśmiać poglądy osób wierzących oraz tych co głosują na pis.

 • ptr0

  Oceniono 33 razy -5

  "To, jeśli nie szkoła to może rodzice? - Niestety, zwykle sami nie mają wiedzy na temat seksualności" No to ciekawe jak zrobili te dzieci jak nic o tym nie wiedzą... Nie róbcie z ludzi debili!

 • wigd

  Oceniono 45 razy -23

  Cytuje..."Obraz wychowania do życia w rodzinie opisali sami zainteresowani w ankietach przeprowadzonych na prośbę Grupy Edukatorów Seksualnych "Ponton"".
  Wiarygodność takiej ankiety można o kant dupy rozbić.

 • greg0.75

  Oceniono 74 razy -26

  "powszechne mity, w tym ten, że homoseksualność to choroba"
  to nie mit, to jedynie nieznacznie nieaktualne informacje - z ONZowskiej (WHO) listy parafilii homoseksualizm wypadł raptem w 1990.

 • milopl666

  Oceniono 44 razy -28

  To o dziewczynkach to akurat prawda.

 • danuel

  Oceniono 58 razy -28

  Nie wiem o co chodzi - święta prawda! Każdy mądry chłopiec wie, że lepiej bez gumy.

 • Bako Parthalan

  Oceniono 55 razy -31

  Ponton? I wszystko wiadomo... Tak tendencyjne i przekłamane artykuły, których autor boi podpisać się z imienia i nazwiska tylko na GW.

 • gab48

  Oceniono 57 razy -31

  Ponton jest "grupa interesu". Ich ankiety i ich wnioski sa tyle samo ile warte sa poglady cukrownikow na spoizycie czekolady w Polsce.

 • femma12

  Oceniono 76 razy -32

  Wychowanie do życia w rodzinie wg Pontonu:
  Arkowi podobają się dziewczyny. Niestety jest to niepostępowe. Powinien spróbować więcej przebywać w towarzystwie Marka. Najlepiej niech chłopcy spróbują od małych kroków. Usiądą sobie na kolanach, poprzytulają się. Mogą też razem pooglądać filmy. Następnie mogą spróbować się pocałować. Pocałunek dwóch mężczyzn jest czymś pięknym i warto promować takie zachowania. Następnie chłopcy idą do łóżka, gra wstępna, pierwsze próby oralne. Jak nie pójdzie, można puścić film. Powinno pomóc. Po wszystkim chłopcy są przygotowani by założyć normalną rodzinę i adoptować dziecko które urodziło się było niechciane w kraju trzeciego świata.

 • aaron.goldstein

  Oceniono 64 razy -34

  Edukacja seksualna powinna się sprowadzać wyłącznie do wersji homoseksualnej

 • aaron.goldstein

  Oceniono 77 razy -41

  Za to Gazeta Wyborcza i całe towarzystwo uczy, że odbyt jest organem płciowym, aborcja zwieksza liczbe urodzeń, a homoseksualizm jest warunkiem przetrwania ludzkości. No cóż, tak to jest jak do władzy dochodzi ideologia zamiast rozsądku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX