Najnowsze quizy i psychotesty

 • Na te choroby cierpią miliony Polaków. Ile jednak realnie o nich wiemy?

  Na te choroby cierpią miliony Polaków. Ile jednak realnie o nich wiemy?

  Choroby to jeden z ulubionych tematów Polaków. Ile jednak realnie o nich wiemy? Wewnętrzny test pokazał, że nie tak dużo, jak sądzimy. Rozpoznasz zagrożenie po objawach? Wiesz, jakie badania warto zrobić? Sprawdź!

 • Dieta dla włosów QUIZ

  Dieta dla włosów QUIZ

  Odpowiednia dieta ma wpływ na wygląd włosów i ich kondycje. Zmieniając jadłospis możemy się pozbyć wielu dolegliwości, np. łupieżu. Czy wiesz, jak to zrobić?

 • Co wiesz o stresie?

  Co wiesz o stresie?

  Codziennie spotykasz się z sytuacjami wywołującymi stres. Ale czy wiesz, jakie to ma konsekwencje dla twojego organizmu? Sprawdź.

 • Zioła na ratunek włosom

  Zioła na ratunek włosom

  Zioła sprawdzają się w codziennej pielęgnacji włosów i w przypadku problemów: łupieżu, łojotoku czy wypadania. Sprawdź, czy znasz ich działanie.

 • Jaka jest szansa, że zrealizujesz postanowienia noworoczne?

  Jaka jest szansa, że zrealizujesz postanowienia noworoczne?

  Chcesz schudnąć, rzucić palenie, ćwiczyć regularnie lub zrealizować ważny projekt? Sprawdź, ile masz zasobów, aby osiągnąć sukces i oceń prawdopodobieństwo powodzenia. Pomyśl o swoim zamiarze i odpowiadaj na pytania.

 • Fantazje erotyczne mężczyzn, podglądactwo i brak orgazmu, czyli kolejny quiz o seksie

  Fantazje erotyczne mężczyzn, podglądactwo i brak orgazmu, czyli kolejny quiz o seksie

  Rozwiązywałeś nasz poprzedni quiz? Jeśli tak, to już wiesz, że nie jest łatwo. Potrzebujesz konkretnej wiedzy... Powodzenia! Wszystkie odpowiedzi w serwisie.

 • Wibratory, rozmiar penisa i nimfomania, czyli następny megatrudny quiz o seksie

  Wibratory, rozmiar penisa i nimfomania, czyli następny megatrudny quiz o seksie

  Rozwiązywałeś nasze poprzednie quizy i nie poszło ci najlepiej? Dziś masz szansę na sukces, jeśli przeczytałeś uważnie teksty, w których znajdowały się odpowiedzi na wcześniejsze pytania. Znowu nie jest łatwo. Już 7 zdobytych punktów to przyzwoity wynik.

 • Czy wiesz jak dbać o włosy?

  Czy wiesz jak dbać o włosy?

  Sprawdź co wiesz o pielęgnacji włosa i czy często popełniasz pielęgnacyjne błędy.

 • Kochankowie z Hongkongu, dominacja i pozycja "na słonia", czyli kolejny MEGATRUDNY quiz o seksie

  Kochankowie z Hongkongu, dominacja i pozycja

  "Robić swoje" to za mało, jeśli chcesz cieszyć się udanym seksem przez lata, a przynajmniej popisać erudycją przed partnerem. Nasz quiz możesz traktować z przymrużeniem oka, ale bez solidnej wiedzy nie pojedziesz. Odpowiesz prawidłowo chociaż na 6 pytań?

 • Czy wiesz, jak dbać o wątrobę?

  Czy wiesz, jak dbać o wątrobę?

  Jest wyjątkowo cierpliwym narządem. Ma niezwykłe zdolności do regeneracji. Kiedy jednak już zachoruje, konsekwencje są bardzo poważne. Pełni bowiem w naszym organizmie aż 500 funkcji metabolicznych. Warto więc wiedzieć, jak ją chronić i diagnozować.

 • Jak poskromić nadciśnienie tętnicze?

  Jak poskromić nadciśnienie tętnicze?

  Ponad 9 milionów Polaków cierpi na to schorzenie. Zaledwie 26% chorych jest właściwie leczonych, najczęściej z własnej winy. Lekceważymy objawy, nie przestrzegamy zaleceń lekarzy, ufając ogólnikowej wiedzy. Jak jest z tobą? Sprawdź się!

 • Czy trzeba bać się gruźlicy?

  Czy trzeba bać się gruźlicy?

  Według Światowej Organizacji Zdrowia zabija rocznie ok. 2 milionów ludzi. W Polsce co roku choroba jest wykrywana u kilku tysięcy osób. Nie przodujemy w statystykach. Czy to oznacza, że wiemy o gruźlicy wystarczająco dużo,by skutecznie z nią walczyć?

 • Test cech DDA

  Test cech DDA

  Dorosłe dzieci alkoholików to ludzie, którzy dorastali w szczególnych warunkach. Przeżycia z dzieciństwa najczęściej rzutują na całe ich późniejsze życie . Rozwiązując ten test, dowiesz się, czy niektóre twoje zachowania mogą wskazywać, że jesteś DDA.

 • Anemia: groźna czy nie?

  Anemia: groźna czy nie?

  Lekceważymy jej objawy. Traktujemy trochę, jak spełnione marzenie hipochondryka: nic mu nie jest, a może pozrzędzić. Tymczasem niedokrwistość bywa objawem poważnych schorzeń, nawet nowotworów. Czy wiesz, jak ją rozpoznać i leczyć?

 • Czy jesteś uzależniony od alkoholu?

  Czy jesteś uzależniony od alkoholu?

  Granica między nieszkodliwym popijaniem a rozwijającym się alkoholizmem bywa płynna. Znaczenie ma nie tylko ilość wypijanego alkoholu, ale też jego rola. Sprawdź, czy ryzyko nałogu w twoim przypadku jest niskie, umiarkowane, wysokie czy alarmujące.

 • Magnez - biopierwiastek jeszcze ważniejszy niż myślisz. Sprawdź, ile o nim wiesz

  Magnez - biopierwiastek jeszcze ważniejszy niż myślisz. Sprawdź, ile o nim wiesz

  Najwięcej go w czekoladzie. Pomaga schudnąć, uniknąć bólu mięśni, łagodzi stres. Słyszałeś o tym? A ile w tym prawdy? Sprawdź się koniecznie w naszym quizie.

 • Co wiesz o zdrowiu i roli piersi?

  Co wiesz o zdrowiu i roli piersi?

  Mają cieszyć oczy, zapewniać zdrowie dzieciom, a niejednokrotnie stają się źródłem dramatu. Najczęściej przez wieloletnie zaniedbania i strach. Świadome kobiety nie muszą umierać na raka piersi, a zdrowie zaczyna się od wiedzy. Sprawdź siebie!

 • Czy to już depresja, czy po prostu gorszy nastrój?

  Czy to już depresja, czy po prostu gorszy nastrój?

  Obniżony nastrój i brak energii to mogą być oznaki chwilowego nadwątlenia sił, ale też objawy depresji. Sprawdź, czy jesteś zagrożony tą chorobą, a może wręcz odwrotnie: wykształciłeś sposoby funkcjonowania, które cię przed nią chronią?

 • Nie lej wody. Sprawdź swoją wiedzę o niej

  Nie lej wody. Sprawdź swoją wiedzę o niej

  Wiadomo, że jest niezbędna do życia, odpowiedzialna za wiele procesów w organizmie. A tak konkretnie? Jak dużo wiesz o substancji, która stanowi ponad 60% ciała dorosłego człowieka? Uwaga! To nie jest prosty test!

 • Wiesz wystarczająco dużo o cholesterolu?

  Wiesz wystarczająco dużo o cholesterolu?

  Wroga trzeba poznać, żeby go pokonać. Który cholesterol dobry, a który zły? Jakie normy? Czy za mało to też źle? Jak to leczyć i kiedy? Ocenia się, że 18 milionów Polaków ma podwyższony cholesterol. To twój problem? Sprawdź swoją wiedze w quizie